Nieuws

Van het leslokaal naar de praktijk – onze docenten in het veld!

Op onderstaande foto zien we collega Gordon op locatie bij een klant. Naast het verzorgen van laspraktijkopleidingen, kader- en inspectieopleidingen en het afnemen van/ondersteunen bij alle typen lascertificeringen, zijn onze docenten beschikbaar voor advies en technische ondersteuning. Denk hierbij aan het vervullen van de rol van extern lascoördinator, opstellen van lasprocedures of andere las-gerelateerde documentatie (FPC, WPS, ITP, etc.), of het uitvoeren van QC-werkzaamheden.

Dankzij deze diversiteit aan werkzaamheden blijven wij goed op de hoogte van wat er dagelijks speelt in de praktijk, en hoe binnen verschillende organisaties wordt omgegaan met wijzigingen in norm- en regelgeving. Deze ervaring brengen wij mee naar de les, en helpt ons om de dialoog rondom processen en ontwikkelingen toe te spitsen op actuele voorbeelden uit de praktijk. Die focus op de praktijk maakt het eenvoudiger voor onze cursisten om de stof te doorgronden, en dat zien we terug in onze resultaten! Niet voor niets liggen de slagingspercentages van onze kaderopleidingen fors hoger dan het landelijk gemiddelde. De afgelopen jaren zetten wij structureel een topresultaat neer met onze groepen lascoördinator EWCP-B&S, S-MLT/IWT en bovenal de IWE (ruim 20% hoger dan het landelijk gemiddelde!).

Ook met de nieuwe lichting International Welding Engineer (IWE), die nu in de startblokken staat voor onze locatie Breda, gaan wij er weer alles aan doen met deelnemers een ongeëvenaard resultaat neer te zetten. Sta jij al op de lijst?

🎓 Start IWE – eind maart – Lasinstituut Breda

Meer informatie: https://bit.ly/4ahlq3f
Direct inschrijven: https://bit.ly/43A9uGW

Cursisten krijgen gratis toegang tot ons online leerportaal met de Lasinstituut Academy!

Wil je op de hoogte gehouden worden van het laatste nieuws?

Exclusieve acties, korting en opleidingen bij het Lasinstituut: alles wat je moet weten!

Reserveer nu je plek